-
Radość z ogrodu
W niedzielę 2 grudnia w Urzędzie Gminy Dobra odbyło się spotkanie poświęcone ogrodom, ich funkcjom i kojącej sile natury, mającej pozytywny wpływ na nasze samopoczucie i postrzeganie świata. Organizator Koła Gospodyń Wiejskich w Dobrej.Moderator – członkini Koła Pani Maria Schejbal.Prowadzący dr Wacław Idziak. Efekt spotkania: powstała inicjatywa utworzenia ogrodu społecznego w Dobrej. „Będę koordynował inicjatywę… →
-
Wykonajmy wspólne postaci do świątecznej szopki
ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA PLASTYCZNE 13 grudnia (piątek) godz. 18.00 – 20.0014 grudnia (sobota) godz. 10-12 Gminny Ośrodek Kultury w Dobrej Koło Gospodyń Wiejskich w Dobrejwraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Dobrejzapraszają na spotkania warsztatowepoświęcone wykonaniu figur z papieru i sznurka – postaci z tradycyjnej szopki bożonarodzeniowej. WSTĘP WOLNY!SERDECZNIE ZAPRASZAMY! Facebook Twitter Email Drukuj →
-
PRZYGOTUJMY SIĘ DO WIOSNY! RADOŚĆ Z OGRODU – RADOŚĆ W OGRODZIE!
1 grudnia 2019 (niedziela) godz. 15.00 – 18.00sala konferencyjna w budynku Urzędu Gminy Dobra Koło Gospodyń Wiejskich w Dobrejwraz z Urzędem Gminy Dobrazapraszają na spotkanie poświęcone uprawom ogrodowym – nowym i zapomnianym. Ogród jako miejsce edukacji, działań artystycznych i zabawy,a także spotkania pokoleń, a nie tylko ciężkiej pracy.Jakich metod używać, aby się nie przepracować, ale… →
-
Koło Gospodyń Wiejskich w Dobrej zaprasza na spotkanie poświęcone opracowaniu strategii działania na najbliższe miesiące
29 sierpnia (czwartek), godz. 18.30, siedziba GOK-u Koło zostało zarejestrowane w lipcu br. i oficjalnie rozpoczęło działalność podczas Dożynek Gminnych. Jego celem jest realizowanie inicjatyw społecznych, kulturalnych i edukacyjnych odnoszących się do lokalnych tradycji, a jednocześnie otwartych na nowe pomysły i potrzeby współczesności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych twórczą aktywnością na rzecz naszej Gminy! https://www.facebook.com/groups/406822389945255/ Facebook Twitter Email… →
